MEDIA DYNAMO OY

Media Dynamo Oy on innovatiivinen kumppanisi, joka suunnittelee ja toteuttaa yritystoimintasi tueksi digitaalisia palvelukokonaisuuksia. Työntekijöillämme on laaja kokemus alalta ja toimintamme pääarvona on asiakkaalle tuleva suora hyöty. Pääkonttorimme sijaitsee Porvoossa, mutta toimintamme kattaa koko Suomen.

PALVELUT

Media Dynamo Oy toteuttaa uudenlaisia hakukoneoptimoituja sekä mobiililaitteisiin skaalautuvia digitaalisia julkaisuja. Julkaisuihin on mahdollista liittää interaktiivisia elementtejä, kuten animaatioita ja piilotettua sisältöä.

ASIAKASESIMERKIT

OTA YHTEYTTÄ

Riku Pitkänen

Toimitusjohtaja
 

040 777 9930
riku@mediadynamo.fi

Niko Raekoski

Myyntijohtaja
 

044 978 4095
niko@mediadynamo.fi

Jan Nevalainen

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Suomi

040 505 0977
jan@mediadynamo.fi

Kim Wasenius

Aluemyyntipäällikkö
Keski-Suomi

044 299 4211
kim@mediadynamo.fi

Markus Suikkonen

Aluemyyntipäällikkö
Keski-Suomi

044 2390 510
markus@mediadynamo.fi

Tomi Taka-Eilola

Aluemyyntipäällikkö
Pohjois-Suomi

045 607 7810
tomi@mediadynamo.fi

Mea Huolman

Mediamyynnin johtaja
 

040 845 8815
mea@mediadynamo.fi

Joonas Hakomäki

Mediamyyjä
 

044 979 4432
joonas@mediadynamo.fi

MEDIA DYNAMO OY – YHTEISTYÖKUMPPANISI VIESTINNÄN ERI HAASTEISIIN.